Barkod Etiketleri
  • Müşterilerimizin siparişlerine ve firma kimliklerine uygun olarak yapılan grafiklerle,8 renge kadar baskı yaptığımız etiket rulolarında,kullanım alanına en uygun etiket kağıdı seçimi,çapaksız net kesim,eksiksiz tam adet sarım,TSE standartlarına uygun ambalaj ve doğru zamanlama ile ürünlerimizi müşterilerimize ulaştırmak önceliklerimizdir.

     

Müşterilerimizin siparişlerine ve firma kimliklerine uygun olarak yapılan grafiklerle,8 renge kadar baskı yaptığımız etiket rulolarında,kullanım alanına en uygun etiket kağıdı seçimi,çapaksız net kesim,eksiksiz tam adet sarım,TSE standartlarına uygun ambalaj ve doğru zamanlama ile ürünlerimizi müşterilerimize ulaştırmak önceliklerimizdir.

Tüm etiketlerimiz,kullanım alanlarına göre değişik fiziksel özelliklere sahip olması gereken,bir taşıyıcı (pergamin) üzerinde kendinden yapışkanlı olarak, istenilen özelliğe uygun kağıt kullanarak (thermal,kuşe,pvc…), istenilen ebatlarda ve sarım adetlerinde üretilebilir. Etiket Rulolarımız, doğru saklama koşullarında ,imalat tarihinden itibaren 7 yıl garantimiz altındadır.

Ürünlerimizde, doğada tabii yolla yok olabilen, geri dönüşüme uygun hammaddeler kullanılmaktadır.

 Barkod etiket ruloları 
 Terazilere uygun baskılı baskısız etiket ruloları 
 Ürün tanıtım ve Raf etiket ruloları 
 Karton etiket ve otopark bilet ruloları

Video

Ürün Adı : Barkod Etiketleri