Yazar Kasa Ruloları
  • İstanbul da ki fabrikamızda, teknolojik baskı, kesim, markalama ve ambalaj makinelerimiz, konularında yetişmiş personelimiz ve deneyimimiz ile günde 40 000 adet ve üzeri Yazar Kasa Rulosu üretmekteyiz. Ürünlerimizin, hammadde ithalatından, hazır ürünün müşteriye teslimine ve bu çerçevedeki tüm faaliyetlerimiz ISO 9001:2008 kalite politikamız ve belirlenmiş kalite prensipleri gereği daima aynı disiplin ve yöntemlerle gerçekleştirilmektedir.

     

     

İstanbul da ki fabrikamızda, teknolojik baskı, kesim, markalama ve ambalaj makinelerimiz, konularında yetişmiş personelimiz ve deneyimimiz ile günde 20 000 adet ve üzeri Yazar Kasa Rulosu üretmekteyiz. Ürünlerimizin, hammadde ithalatından, hazır ürünün müşteriye teslimine ve bu çerçevedeki tüm faaliyetlerimiz BS EN ISO 9001:2000 kalite politikamız ve belirlenmiş kalite prensipleri gereği daima aynı disiplin ve yöntemlerle gerçekleştirilmektedir.

Yazar Kasa Rulolarımız, baskı ve kesim teknolojisinden ambalaj kalitesine tamamı ile Türk Standartları Enstitüsü tarafından belirlenmiş, TSEK standartlarına uygun, belgeli ve firma garantisi altında müşterilerimize sunulan ürünlerdir. Yazar Kasa Rulolarımız üstün kaliteli 55-57 gr./m2 çift perdahlı ofset kağıtlardan, hassas,pürüzsüz kesim ve ambalaj kalitesi ile üretilmektedir. Yazar Kasa Rulolarımız, doğru saklama koşulların da, imalat tarihinden itibaren 7 yıl garantimiz altındadır. Ürünlerimizde, doğada tabii yolla yok olabilen, geri dönüşüme uygun hammaddeler kullanılmaktadır.

 8 Renge kadar baskılı, Thermal Yazar Kasa Ruloları 
 Autocopy (2 kopya veya 3 kopya ) Yazar Kasa Ruloları 
 1.Hamur ofset Yazar Kasa Ruloları
 Telex Ruloları 
 Autocopyli Taşıt Tanıma Sistemleri Ruloları 
 Benzin istasyonlarına yönelik logolu rulolar

Video

Ürün Adı : Yazar Kasa Ruloları